Autorinių teisių politika

Šio tinklalapio turiniu – tekstu ir skaitmeniniais vaizdais – galima naudotis tik nekomerciniais tikslais, atsižvelgiant į galiojančius autorių teises ir gretutines teises ginančius įstatymus ir tarptautines sutartis, būtinai nurodant šaltinį ir, jei yra, kūrinio autorių .


Lietuvos dailės muziejaus pateikti skaitmeniniai vaizdai yra paženklinti nematomais vandens ženklais, ši medžiaga skirta tik skaitymui ir žiūrėjimui.


Asmenys, norintys atgaminti, platinti ar kaip kitaip naudoti tinklalapyje pateiktus Lietuvos dailės muziejaus, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ar Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skaitmeninius vaizdus, privalo gauti šių organizacijų raštišką sutikimą. Dėl sutikimo kreiptis el. paštu:

  • Lietuvos dailės muziejus – muziejus@ldm.lt,
  • Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka – epaveldas@lnb.lt,
  • Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba – epaveldas@archyvai.lt.

Visose dokumentų kopijose ir (arba) programose turi būti išsaugotas autorių teisių ženklas ©, užregistruotų prekių ženklai ®, kuriuos draudžiama pašalinti.


Tinklalapį formatuoja, dizainą kuria ir palaiko UAB "Sintagma”. Bet kokius dizaino elementus kopijuoti ar imituoti kituose tinklalapiuose yra draudžiama.