Pereiti prie turinio

Kalba Kalba

Blogai Blogai

« Atgal

Azijos nepamirštamų atostogų

Azijos Įžymybės liepą: nepamirštamų atostogų variantai
Bet kuris asmuo, atostogų – nors sveikintinas ir pageidautinas. Ir kai poilsio laikotarpis nuo darbo, rutinos ir kasdienių buities patenka į vasarą, niekas neabejoja, kaip praleisti atostogas – turi eiti pailsėti į kitą miestą ar šalį, pakeisti aplinką, atsipalaiduoti ir įkrauti ir pozityviai. Populiariausias vasaros atostogų mėnesį – liepos mėn. Tačiau, jei jūs nuspręsite atostogų dažnai kur eiti atostogauti liepos klausimas. Apsvarstykite populiariausių galimybes vasaros atostogų.

1. Turizmas šiltųjų kraštų: paplūdimys, jūra ir malonumas.
Liepos mėnesį, už ilgai lauktas atostogas jūroje nėra jokių apribojimų. Jeigu jūs visada svajojo aplankyti Azijos paplūdimius, liepą – daug laiko gerbėjai šilumos ir tiems, kurie norėtų, kad būtų išvengta šilumos. Pirma gali eiti į Viduržemio jūros regiono šalių: Graikija, Italija, Ispanija ir Portugalija. Dėl antrojo idealas, tokios šalys kaip Vietnamas pigus lektuvu bilietai ir nemokama Vietnamo vizos, Juodkalnija ir Kroatija (Adrijos). Liepos mėnesį, tai nėra rekomenduojama eiti į Afriką, nes šiuo metu yra labai karšta.
Tačiau nereikia pamiršti apie atsipalaiduoti Vietnamas galimybę. Vietos kurortai – Da Nang, Nha Trang ir Phu Quoc – vasaros yra populiarus turizmo paskirties. Be to, nuspręsti, kur eiti atostogauti liepos mėnesį, turėtų atkreipti dėmesį į Da Nang kurortų: Hoi An, Sapa, ir Ha Long. Pažymėtina, kad šie miestai yra ne tik high-end paplūdimio kurortų, bet ir su turtinga istorija ir kultūrinė programa miesto. Taigi, ant Juodosios jūros pakrantėje poilsio, leidžia jums pasirinkti gyvenamąją skonį vietą: tai gali būti kaip viešbutis, pensionus namą ar sanatorijoje, ir privatųjį sektorių.

2. Ekskursijos ir ekskursijos.
Kur geriau eiti atostogauti liepos pigus lektuvu bilietai i danija mėnesį, jei yra noras pamatyti pasaulį, susitikti su miestų ir šalių, pamatyti kažką įdomaus, neįprasto, žavinga? Paprasta! Vasara – ir puikus laikas sėkmingo vizito Centrinėje Europoje. Tačiau verta prisiminti, kad oras yra nenuspėjamas, ir bet kuriuo metu temperatūra gali būti nustatyta virš 28 laipsnių. Taigi, jei norite nuvykti kūdikį, yra labai gerai pasverti “pliusus” ir “minusus”, nes net ilgai lauktas žygis Disneilendas gali būti nustelbė alpus šilumos.

Europos šalyse, kur geriau eiti atostogauti liepą ir lanko ekskursijos – bus Skandinavija. Žinoma, Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje ir Suomijoje gali būti nustatyta, karštas oras, tačiau paprastai trumpalaikis reiškinys. Be to, verta prisiminti, kad šios šalys yra netoli vandenyno, o tai reiškia, kad oras yra visada šviežias. Kelionės autobusu, keltu pigus lektuvu bilietai i kroatija važiuoja, poilsis fiordai – visi prieinami turistams Šiaurės šalyse.
Nepamirškite apie kombinuoto turai. Tokios kelionės derinti ekskursijas ir paplūdimio atostogų. Dauguma šių turų natūra siūlomi Viduržemio jūros regiono šalių: Italija, Graikija ir Ispanija. Iš tiesų, sunku pasirinkti geriausią variantą eiti atostogauti liepos mėnesį, ir pamatyti pasaulį, ir į paplūdimį pasideginti.

3. Turizmas Rusijoje.
Nepamirškite apie atsipalaiduoti Rusijoje, kur daugelyje regionų vidurvasarį ten yra gerai ir labai karštas oras galimybę. Labiausiai populiarus per metus yra turai Maskvoje ir Sankt Peterburge ir Aukso žiedas, Novgorode ir Pskove, Volgos. Neįprastos turizmo stovyklos, esančios Karelijos ir ant ežero Seliger, kur neįprastos daug atrakcionų ir stebinti turistus. Tinka aktyviam poilsiui kelionę į Altajaus prie Baikalo ežero ir Uralo ar Kamčiatkos.
Taigi, įdomu, kur galima eiti atostogauti liepos mėnesį, vadovaujasi tik savo norą: pasirinkti, kas jums patinka – ir pirmyn!

Ankstesnis
Komentarai