Pereiti prie turinio

Kalba Kalba

Blogai Blogai

« Atgal

Kelionių agentūrų pasiūlymas kelionė su gydytojo priežiūra

Kelionių agentūrų pasiūlymas kelionė su gydytojo priežiūra
Vokiečių turizmo rinkoje yra kelionių organizatorių, kurie jau organizuoja keliones su gydytoju. Gydytojas pasitinka turistų grupę oro uoste ir visos kelionės metu būna su jais ir dalinasi savo žiniomis bei įgūdžiais. Vokietijos kelionių agentūros jau dešimtį metų organizuoja kelionių paketus su gydytojo palyda. Tokiose kelionėse ypatingai noriai dalyvauja lėtinėmis ligomis sergantys ar alergijų turintys žmonės. Žmonėms, kurie dėl savo amžiaus patenka į padidintos rizikos grupę, medicininė palyda suteikia didesnį saugumo jausmą. Pirmosios pagalbos rinkinys kelionei sudaromas pagal individualų atostogaujančio kliento ligų sąrašą.  

Rimtų negalavimų atveju, lydintis gydytojas suteikia pacientui pirmąją konsultaciją, ir palydi į vietinį  medicinos centrą. Taip pat, turistai pirkdami vaistus vietinėse vaistinėse, gali tikėtis gydytojo pagalbos. Tarp kelionių su gydytoju krypčių yra tokios šalys, kaip Indija, Namibija, Vietnamas, Kambodža, Napalas bei Bali. Netrūksta ir artimesnių krypčių, Hanojus ar Phu Quoc salų bei Ho Ši Minas viešbučiuose keliautojai gali pasinaudoti vokiškai kalbančio gydytojo paslaugomis. Turizmo rinkos atstovai labai gerai vertina tokių kelionių organizavimo idėją, nors dauguma jų pripažįsta, kad susidomėjimas jomis nėra didelis.

"Kelionės su gydytoju tai tikrai gera idėja, deja, mūsų klientai tokių nesiteirauja, sako TUI kelionių organizatoriaus atstovas Wolfgangas Lübeckas iš Bretten. – Net mūsų 80-mečiai turistai yra labai žvalūs ir keliauja savarankiškai arba su šeima. Niekas pas mus neklausinėja apie tokio tipo keliones. Man atrodo, kad klientai mažai žino apie tokias keliones, – pastebi Oliver Rackow iš LCC Reisebüro Rackow. – Mąsčiau netgi pradėti bendradarbiauti su kokiu nors gydytoju, kad jis ir jo kolegos pradėtų skleisti informaciją savo pacientams apie tokio pobūdžio išvykas. Kai kuriais atvejais yra netgi tokių kelionių finansavimo galimybė. Vokiečių kelionių agentūros darbuotojai pažymi, kad ne kiekvienam klientui galima pasiūlyti kelionę su gydytoju. Būtų geriau, jeigu kelionių organizatoriai pasirūpintu atitinkama šio produkto reklama ir taip paskatintų juos susidomėti šia paslauga.
Šaltiniai: hanoiviewhotel.com

Kitas
Komentarai