Didinti šriftą. Mažinti šriftą.
Lietuvos kultūros paveldo  paieška

Bendra informacija apie Virtualią kultūros paveldo sistemą

Gerbiami vartotojai,
šiuo metu portalas yra atnaujinamas. Nauja versija https://naujas.epaveldas.lt Šiuo metu kultūros paveldo objektai dar yra perkeliami, todėl ačiū už supratingumą, liko visai nedaug.
Dėl naujų naršyklių funkcionalumų ir seno portalo nesuderinamumo, nuo 2021 m. sausio 12d. nėra galimybės klausytis garso įrašų. Nuo vasario 24d. paieškai rekomenduojame naudoti Mozilla Firefox, su kitomis naršyklėmis paieška neveiks.
Informuojame, kad svetainės paieškos sistemos problema, kai pateikiami ne jūsų užklausos rezultatai, yra žinoma, ji bus sutvarkyta naujoje versijoje. Šiuo metu, jei matote ne savo pateiktos užklausos rezultatus, rekomenduojame uždaryti naršyklę, iš naujo ją atidaryti ir pakartoti paiešką. Daugiau apie atnaujintos portalo versijos projektą skaitykite Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos interneto svetainėje. Jei kilo klausimų ar norite pateikti pastebėjimų, rašykite el. p. epaveldas@lnb.lt.
Atsiprašome už nepatogumus.
 
 
 
Projektas „Virtualios elektroninio paveldo sistemos plėtra“ įgyvendintas pagal VP2 Ekonomikos augimo veiksmų programą
Projektas „Lietuvių literatūros klasikos kūrinių perkėlimas į elektroninę erdvę“ įgyvendintas Ekonomikos augimo VP3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ lėšomis